OncoDrop apdrošināšana
KAS MĒS ESAM?

Compensa Life Vienna Insurance Group SE ir dzīvības apdrošināšanas sabiedrība, kuras 100% akcionārs ir Vienna Insurance Group, kas dibināta 1824.gadā un šobrīd ir vadošā Austrijas apdrošināšanas grupa Centrāleiropā un Austrumeiropā. Latvijā Compensa Life Vienna Insurance Group SE Latvijas filiāle darbojas jau kopš 1999.gada. Compensa Life ir pirmā apdrošināšanas sabiedrība Latvijā, kas piedāvā apdrošināšanas aizsardzību pret onkoloģiskajām slimībām. Izvēloties “OncoDrop” apdrošināšanu, onkoloģiskas slimības gadījumā klientiem papildus atlīdzības izmaksai tiek piedāvāta īpaša iespēja – bez maksas saņemt neatkarīgu medicīnisko atzinumu (“second opinion” jeb otro viedokli) no pasaules vadošo onkoloģijas centru speciālistiem par savu diagnozi un ieteicamo ārstēšanu.

KAS TIEK APDROŠINĀTS?

“OncoDrop” apdrošināšana sniedz finansiālu aizsardzību onkoloģiskas slimības gadījumā. Apdrošināšanas segums tiek nodrošināts pieaugušajiem no 18 līdz 70 gadu vecumam. Pēc līguma noslēgšanas arī jūsu nepilngadīgie bērni (arī adoptētie un tie, kuri piedzims polises darbības laikā) automātiski tiek apdrošināti kā papildu apdrošinātās personas un saņems finansiālu aizsardzību onkoloģiskas slimības gadījumā.

 

POLISES IEGĀDE

Lai iegādātos “OncoDrop” apdrošināšanas aizsardzību, jāveic tikai daži vienkārši soļi:

  • sniedziet apdrošinātājam īsu un precīzu informāciju par savu veselības stāvokli;
  • rūpīgi izlasiet apdrošināšanas līguma noteikumus un citu pirmslīguma informāciju;
  • izvēlieties apdrošinājuma summu no piedāvātajām iespējām;
  • veiciet samaksu, un apdrošināšanas līgums stāsies spēkā jau nākamajā dienā.

 

 

NEATKARĪGS MEDICĪNISKAIS ATZINUMS

Saslimšanas gadījumā mūsu sadarbības partneris “MediGuide” nodrošinās jums iespēju bez maksas saņemt neatkarīgu medicīnisko atzinumu (“second opinion” jeb otro viedokli) par jums noteikto diagnozi un ieteicamo ārstēšanu. Neatkarīgā medicīniskā atzinuma sagatavošana notiek attālināti, un to sniedz ārsti, kas specializējas onkoloģisko slimību ārstēšanā un strādā pasaules vadošajos onkoloģijas centros. Jums tiks izveidots ārstēšanas plāns, kas balstīts uz jaunākajām zinātniski apstiprinātajām ārstēšanas metodēm atbilstoši jūsu diagnozei. Neatkarīgais medicīniskais atzinums un ārstēšanas ieteikumi tiks sniegti latviešu valodā. Turklāt jums būs iespēja sazināties ar ārstiem, kuri snieguši šo medicīnisko atzinumu.  “MediGuide” savu darbību sāka 1999. gadā Delavērā un šobrīd ir izaugusi par starptautiska mēroga organizāciju neatkarīgu medicīnisko atzinumu nodrošināšanā, kura darbojas vairāk nekā 60 valstīs.

 

PLAŠS APDROŠINĀŠANAS SEGUMS

Ja jums vai jūsu papildu apdrošinātajai personai (bērnam, adoptētajam bērnam) tiek diagnosticēts invazīvs audzējs, jums tiks izmaksāta visa līgumā paredzētā apdrošinājuma summa. Ja jums tiek diagnosticēts neinvazīvs audzējs, jums tiks izmaksāti 10% no līgumā paredzētās apdrošinājuma summas.

 

 

APDROŠINĀJUMA SUMMAS IZVĒLE

Izvērtējiet savas iespējas un izvēlieties apdrošinājuma summu no mūsu piedāvātajiem variantiem. Nosakiet jums ērtāko apdrošināšanas prēmijas iemaksu periodiskumu: reizi gadā, reizi pusgadā, reizi ceturksnī vai katru mēnesi.

APDROŠINĀŠANAS PERIODS

Apdrošināšanas līgums tiek noslēgts uz 5 gadiem. Pēc šī termiņa beigām apdrošināšanas līgumu varēsiet atjaunot.

APDROŠINĀŠANAS SPĒKĀ ESAMĪBA

“OncoDrop” apdrošināšanas segums stājas spēkā nākamajā dienā* pēc apdrošināšanas prēmijas pirmās daļas iemaksas vai pilnas samaksas. Apdrošināšanas līgums un segums gan Apdrošinātajam pašam, gan viņa bērniem, kas apdrošināti saskaņā ar to pašu līgumu, ir spēkā, līdz Apdrošinātais sasniedz 70 gadu vecumu, bet bērniem – līdz 18 gadu sasniegšanai.

*Lai gan apdrošināšanas segums stāsies spēkā tūlīt pēc līguma noslēgšanas, tam tiek piemērots 180 dienu nogaidīšanas periods. Ja šajā periodā tiek diagnosticēta onkoloģiska slimība, tā netiks uzskatīta par apdrošināšanas gadījumu. Nogaidīšanas periods tiek piemērots daudziem apdrošināšanas pakalpojumiem, lai apdrošinātājs pasargātu sevi no apdrošināšanas izmantošanas negodprātīgos nolūkos.

 

 

APDROŠINĀŠANAS ATLĪDZĪBA

Ja apdrošināšanas perioda laikā jums tiks apstiprināta onkoloģiska slimība, jūs saņemsiet apdrošināšanas atlīdzību atbilstoši noslēgtā līguma nosacījumiem. Apdrošināšanas atlīdzība tiks izmaksāta ne vēlāk kā 30 dienu laikā pēc visu dokumentu saņemšanas, kas nepieciešami, lai noteiktu onkoloģiskās slimības faktu (diagnozi), apstākļus un atlīdzības apmēru.

 

SVARĪGI - JŪSU SNIEGTĀ INFORMĀCIJA

Novērtējot apdrošināšanas risku, mēs ņemam vērā jūsu sniegto informāciju, jūsu vecumu un veselības stāvokli. Tāpēc lūdzam uzmanīgi izlasīt visus jautājumus un sniegt patiesu informāciju par savu veselības stāvokli. Ar Compensa Life personas datu privātuma politiku jūs varat iepazīties šeit: Paziņojums par privātumu

INFORMĀCIJA

Compensa Life sniedz iespēju apdrošinātajām personām saņemt neatkarīgu medicīnisko atzinumu, ko nodrošina organizācija “MediGuide”. Lai saslimšanas gadījumā saņemtu neatkarīgu medicīnisko atzinumu, jums jābūt spēkā esošam “OncoDrop” apdrošināšanas līgumam. Ar “MediGuide” jāsazinās pa tālruni 80005795. Visas diskusijas un sarakste starp jums, “MediGuide” un izvēlēto medicīnas centru ir konfidenciāla. Atzinumā sniegtā informācija Compensa Life nav pieejama.

Vēlaties noskaidrot savas polises prēmiju? Klikšķiniet šeit