Par MediGuide

NEATKARĪGS MEDICĪNISKAIS ATZINUMS | Kas tas ir, un kāpēc tas ir svarīgi?

Ja jums tiks diagnosticēta onkoloģiska slimība, lēmumi, ko pieņemsiet pēc diagnozes noteikšanas par ārstēšanu, rehabilitāciju u. c., nākotnē var būtiski ietekmēt jūsu veselību un dzīves kvalitāti. 

Neatkarīgs medicīniskais atzinums var sniegt jums plašāku ieskatu par slimības ārstēšanas iespējām, kas pieejamas gan Latvijā, gan ārvalstīs. Atzinumu sniegs pasaules vadošo onkoloģisko klīniku speciālisti. “MediGuide” atzinums Compensa Life klientiem tiek nodrošināts bez maksas kā papildu ieguvums jūsu “OncoDrop” apdrošināšanas līgumam.

Vai izvēlēties iespēju saņemt neatkarīgu medicīnisko atzinumu – tā ir katras apdrošinātās personas brīva izvēle. Klients pats sazinās ar “MediGuide” par atzinuma saņemšanu bez Compensa Life starpniecības.

Informācija par "MediGuide" neatkarīga medicīniskā atzinuma sniegšanu

PROCESS | Kā saņemt neatkarīgu medicīnisko atzinumu?

1. SOLIS

Sazinieties ar „MediGuide“ pa tālruni
80005795, un “MediGuide” jums sniegs visu nepieciešamo informāciju latviešu valodā.

2. SOLIS

“MediGuide” nosūtīs jums parakstīšanai piekrišanas veidlapu, kurā jūs apliecināsiet, ka piekrītat nodot informāciju par jūsu diagnozi “MediGuide” speciālistiem.

3. SOLIS

“MediGuide” apkopos jūsu iesniegto ar slimību saistīto medicīnisko informāciju – iepriekš veiktos izmeklējumus, analīzes, ārstu slēdzienus u. c.

4. SOLIS

Izvērtējot jūsu iesniegto medicīnisko informāciju, “MediGuide” ieteiks piemērotākos onkoloģijas centrus un ārstus atzinuma sniegšanai. To, kurus ārvalstu onkoloģijas centrus vai speciālistus izvēlēties atzinuma sniegšanai, jūs varat izvēlēties kopā ar savu ārstējošo ārstu Latvijā.

5. SOLIS

Izvēlētā medicīnas centra ekspertu komanda vai konkrēts ārsts izskatīs jūsu iesniegto medicīnisko informāciju.

6. SOLIS

10 darbdienu laikā pēc tam, kad jūsu izvēlētais medicīnas centrs saņems visu nepieciešamo medicīnisko informāciju, jums tiks sniegts neatkarīgs medicīniskais atzinums par jūsu diagnozi, kuru varēsiet iesniegt arī savam ārstējošajam ārstam. Vai atzinumu izmantot turpmākajā ārstēšanas procesā, ir jūsu brīva izvēle. Atzinuma pieprasīšana neuzliek nekādas juridiskas saistības vai pienākumus attiecībā uz jūsu izvēlēto ārstēšanu.

Vēlaties noskaidrot savas polises prēmiju? Klikšķiniet šeit