Par Compensa Life

Compensa Life Vienna Insurance Group SE Latvijas filiāle ir dzīvības apdrošināšanas sabiedrība, kas sniedz apdrošināšanas pakalpojumus privātajiem un biznesa klientiem, kā arī valsts un pašvaldību iestādēm. Compensa Life Vienna Insurance Group SE Latvijas filiāle specializējas dzīvības apdrošināšanā ar uzkrājumu veidošanu, mūža pensijas apdrošināšanā, uzkrājošajā apdrošināšanā bērniem, nelaimes gadījumu un veselības apdrošināšanā fiziskām un juridiskām personām. Compensa Life ir pirmā apdrošināšanas sabiedrība Latvijā, kas piedāvā apdrošināšanas aizsardzību pret onkoloģiskajām slimībām.

Compensa Life Vienna Insurance Group SE darbojas jau kopš 1993. gada un ir viena no vecākajām dzīvības apdrošināšanas sabiedrībām Baltijas valstīs. Savukārt Latvijā Compensa Life Vienna Insurance Group SE Latvijas filiāle darbojas kopš 1999. gada.

Compensa Life Vienna Insurance Group SE 100% akcionārs ir Vienna Insurance Group, kas ir dibināta jau 1824. gadā un šobrīd ir vadošā Austrijas apdrošināšanas grupa Centrāleiropā un Austrumeiropā. Vienna Insurance Group ir piešķirts augstais A+ starptautiskais kredītreitings (pēc “Standard & Poor’s” datiem).

Mums ir ļoti svarīgi, ka varam būt uzticami klientu partneri un piedāvāt saviem klientiem individuālām prasībām atbilstošus apdrošināšanas pakalpojumus. Savā darbībā mēs nodrošinām uzticamību, sniedzam drošību un pieredzi. Vienna Insurance Group ilggadējā pieredze ļauj mums nodrošināt Latvijas tirgū starptautiskiem standartiem atbilstošus pakalpojumus. Austrijas apdrošināšanas grupas augstie finanšu rezultāti un izcilie maksātspējas rādītāji ne tikai garantē mūsu klientu ieguldījumu drošību, bet arī sniedz iespēju saņemt lielāku atdevi no uzkrātajām summām. Vienna Insurance Group finansiālo un darbības stabilitāti, augsto aizsardzības līmeni klientiem, akcionāriem, partneriem un darbiniekiem garantē piešķirtais A+ reitings.

 

Vēlaties noskaidrot savas polises prēmiju? Klikšķiniet šeit